برای نگهداری روزانه و مرتب از واشر فشار قوی چه باید کرد

January 14, 2020
آخرین اخبار شرکت برای نگهداری روزانه و مرتب از واشر فشار قوی چه باید کرد

برای نگهداری روزانه و منظم ماشین لباسشویی با فشار بالا چه باید کرد


پاک کننده فشار قوی با aموتور شفت توخالی باید به درستی و به خوبی نگهداری شود تا عمر مفید تجهیزات افزایش یابد.بنابراین برای نگهداری روزانه و منظم واشر فشار قوی چه باید کرد؟نگهداری واشر کار سختی نیست.فقط نکات زیر را دنبال کنید.
I. نگهداری روزانه

1. پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی ، شیلنگ ها و فیلترهای قرض گرفته شده را با مواد شوینده بشویید تا بقایای مواد شوینده را از بین ببرید تا دچار خوردگی نشوید.

2. سیستم آبرسانی متصل به ماشین لباسشویی را خاموش کنید ، تمام فشار شلنگ را رها کرده و لاستیک و شیلنگ فشار قوی را از ماشین لباسشویی خارج کنید.

3. سیم اتصال شمع را قطع کنید.

4. اگر ماشین لباسشویی برقی است ، آب موجود در پمپ باید خارج شود.

5. اگر از نوع موتور است ، طناب استارت موتور را 5 بار به آرامی بکشید تا آب داخل پمپ تخلیه شود.

دو ، تعمیر و نگهداری منظم

تعمیر و نگهداری هر 2 ماه انجام می شود.محتویاتی که باید انجام شود شامل پاکسازی رسوبات سوخت در مخزن ذخیره سازی و محافظت از پاک کننده فشار قوی با یک کیت محافظ است.در صورت عدم استفاده از دستگاه ، از یک کیت محافظ استفاده می شود که می تواند از خوردگی ، فرسودگی و یخ زدگی پشت دست جلوگیری کند.

به طور خلاصه ، کار تعمیر و نگهداری واشر فشار قوی حیاتی است و شما نباید از تعمیر و نگهداری تجهیزات غافل شوید.حفظ و نگهداری تجهیزات در هر زمان آن را در بهترین حالت نگه می دارد و به تجهیزات اجازه می دهد عملکرد خود را به حداکثر برسانند.در نهایت ، ما همچنین به همه یادآوری می کنیم که یک ماشین تمیز کننده را از یک تولید کننده بزرگ انتخاب کنند.کیفیت محصول تولیدکننده بزرگ تضمین شده است ، احتمال خرابی آن نسبتاً کم است و خدمات پس از فروش تولید کننده بزرگ در جای خود قرار دارد.در صورت بروز مشکل در حین استفاده از تجهیزات ، می توان با سازنده تماس گرفت تا آن را برطرف کند.

 

پمپ شرکت Fuan Zhongzhi ، با مسئولیت محدود

 

علامت تجاری "ZOZHI" را ثبت کرد.

 

اضافه کردن: No.155 منطقه صنعتی Shangcun Qinxiyang ، شهر فوان ، فوجیان ، چین

تلفن: +86 0593 6532656 فکس: +86 0593 6531158

تلفن همراه: +86.137.0604.0131

پست الکترونیک: sales@zz-pump.com

سایت اینترنتی: www.zz-pump.com

www.electricmotorwaterpump.com