اندازه گیری صرفه جویی در انرژی پمپ های سانتریفیوژ

June 1, 2019

اقدامات صرفه جویی در انرژی پمپ گریز از مرکز


پمپ سانتریفیوژ یک پمپ است که از پروانه برای تولید نیروی محرک استفاده می کند.پمپ پره ای است.در طول فرآیند چرخش ، پروانه چرخان به دلیل برهم کنش تیغه و مایع ، انرژی مکانیکی را به مایع می چرخاند تا فشار مایع افزایش یابد.برای دستیابی به هدف انتقال مایع ، عمل پروانه چرخان بر روی مایع ، انرژی مکانیکی حرکت کننده اصلی را به مایع منتقل می کند.اقدامات برای کاهش مصرف انرژی و کاهش مصرف پمپ های گریز از مرکز چیست؟
1 ، بهبود کارایی پمپ های گریز از مرکز
اولین قدم مقایسه طرح های انتخاب هر تأمین کننده در فرایند انتخاب و تلاش برای استفاده از طرح با بازده بالا بر فرض در نظر گرفتن عملکرد هزینه است.
در مرحله دوم ، تعداد معینی از متخصصان در کارخانه مستقر هستند تا بر کیفیت ساخت اجزای کلیدی مانند پروانه ، بدنه پمپ ، روکش پمپ و منحرف کننده ها (پمپ های عمودی محور بلند) که بر بازده پمپ به ویژه برای پروانه ها تأثیر می گذارد ، نظارت کنند.در نتیجه ، کیفیت شکل بال ، زاویه آب ، شاخص تیغه ، شکل دونده ، پایان و ... کنترل می شود تا محصول تحویل داده شده در شرایط تولید فعلی بسیار کارآمد باشد.
گام سوم ، در فرآیند نصب و راه اندازی محل تولید ، برای اطمینان از قابلیت اطمینان پایه پمپ ، همسویی با دستگاه محرک خوب ، سوئیچ های جلو و عقب انعطاف پذیر ، طراحی طرح خط لوله منطقی است ، کنترل سایت ایمن و امکان پذیر است ، و ابزارهای نظارت بر عملیات کامل و دقیق هستند.فرآیند عملکرد پمپ امکان نظارت بر زمان واقعی را فراهم می کند.
گام چهارم توجه به بازرسی تجهیزات در حین کار طولانی مدت پمپ و گزارش فوری وضعیت غیرعادی است.در چرخه معمولی تعمیر و تعمیرات اساسی ، تمام قطعات فرسوده باید بازرسی و تعویض شوند تا از کارایی و ایمنی بالای پمپ در طولانی مدت اطمینان حاصل شود.در حال دویدن
2. بهینه سازی پمپ های موجود
تنظیم قطر پروانه و سرعت پمپ بر سر جریان پمپ و قدرت شافت تأثیر می گذارد اما بر منحنی بازدهی تأثیر نمی گذارد و به پمپ اجازه می دهد در منطقه با راندمان بالا کار کند.با این حال ، تنظیم بالا سر جریان دارای محدوده خاصی است.اگر شرایط کار بیش از حد تغییر کند ، ممکن است پمپ اصلی باید اصلاح را در نظر بگیرد.

 

پمپ شرکت Fuan Zhongzhi ، با مسئولیت محدود

 

علامت تجاری "ZOZHI" را ثبت کرد.

 

اضافه کردن: No.155 منطقه صنعتی Shangcun Qinxiyang ، شهر فوان ، فوجیان ، چین

تلفن: +86 0593 6532656 فکس: +86 0593 6531158

تلفن همراه: +86.137.0604.0131 ایمیل: sales@zz-pump.com

سایت اینترنتی: www.zz-pump.com

www.electricmotorwaterpump.com