علل و روش های درمان عدم ثبات ولتاژ مدار خانه

September 11, 2019

علل و روش های عدم ثبات ولتاژ مدار خانگی


علت ناپایدار بودن ولتاژ خانه چیست؟اگر بی ثباتی ولتاژ بارها تکرار شود ، باید راه حلی برای مشکل ناپایداری ولتاژ پیدا کنیم زیرا ناپایداری ولتاژ ناشی از بسیاری از مشکلات ایمنی مدار است که مستقیماً باعث آسیب به لوازم خانگی می شود.بنابراین ، ابتدا باید دلایلی را که بر بی ثباتی ولتاژ تأثیر می گذارد ، درک کنیم و سپس بر اساس این دلایل ، راه حل ها را یکی یکی بیابیم.

علت ناپایدار بودن ولتاژ مدار خانه چیست؟

1. اگر خط منبع تغذیه خارجی بیش از حد طولانی باشد یا سطح مقطع سیم کوچک باشد ، تلفات خط بسیار زیاد خواهد بود.هنگامی که یک دستگاه خانگی را با قدرت بیش از حد مانند کولر گازی ، آبگرمکن برقی ، پلوپز و غیره باز می کنید ، افت ولتاژ خط زیاد خواهد شد و در نتیجه ولتاژ مدار خانه ناپایدار است.

2. سیم کشی داخلی غیر منطقی است و خط اصلی منبع تغذیه بسیار کوچک است.در نتیجه ، وقتی دستگاه پرقدرت روشن می شود ، باعث می شود که ولتاژ حلقه یکسان ناپایدار باشد.

3. همسایه هایی که از وسایل پرقدرت استفاده می کنند نیز بر ولتاژ خانه شما تأثیر می گذارد و در نتیجه یک ولتاژ ناپایدار ایجاد می شود.

اگر ولتاژ خانه ناپایدار است ، چگونه آن را حل کنیم؟

1. دلایل خطوط خارجی و درخواست برای بهبود شرکت منبع تغذیه ، همچنین امکان تنظیم تنظیم کننده ولتاژ در خطوط خانگی وجود دارد.

2. دلایل سیم کشی داخلی ، می توان مدارهای جداگانه را برای دستگاههایی با مصرف برق زیاد جداگانه مسیریابی کرد و سطح مقطع سیمها را افزایش داد.

3. دلیل خطوط خانگی همسایه را می توان با او مورد مذاکره قرار داد تا همزمان از چند وسیله پرقدرت استفاده نکند.در صورت استفاده جداگانه ، باعث ایجاد بار بیش از حد بر روی ولتاژ نمی شود.

استفاده از وسایل پرقدرت یکی از عوامل مهم ناپایداری ولتاژ مدارهای خانگی است.اجتناب از وسایل فشار قوی در ساعات اوج مصرف یا استفاده از این وسایل در طول زمان می تواند به طور موثری از ناپایداری ولتاژ جلوگیری کند.

برای حل کامل مشکل عدم ثبات ولتاژ در مدار خانگی ، لازم است علت آن را پیدا کنید.با توجه به دلایل مختلف ، ما راه حل های مختلفی را انتخاب می کنیم.ما نمی توانیم کورکورانه مدار را تعمیر کنیم.ما باید با یک متخصص برق حرفه ای مشورت کنیم ، علت را دریابیم و سپس مدار مدار خانه را تعمیر یا اصلاح کنیم.

 

پمپ شرکت Fuan Zhongzhi ، با مسئولیت محدود

 

علامت تجاری "ZOZHI" را ثبت کرد.

 

اضافه کردن: No.155 منطقه صنعتی Shangcun Qinxiyang ، شهر فوان ، فوجیان ، چین

تلفن: +86 0593 6532656 فکس: +86 0593 6531158

تلفن همراه: +86.137.0604.0131

پست الکترونیک: sales@zz-pump.com

سایت اینترنتی: www.zz-pump.com

www.electricmotorwaterpump.com